Witamy na stronie
KWW Kociewski Klub Regionalny

Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, zarządzone na dzień 16 listopada 2014r.

Poznaj nas

O nas

Poznaj KWW Kociewski Klub Regionalny.

Komitet Wyborczy Wyborców Kociewski Klub Regionalny to klub zrzeszający ludzi, którzy działają dla Miasta Tczewa i Powiatu Tczewskiego. Kociewski Klub Regionalny powstał w 1998r. jako przedstawicielstwo wyborcze Towarzystwa Miłośników Ziemi Tczewskiej.


Nasze hasło: Zachowamy co dobre, poprawimy co złe.


Dlaczego warto głosować na Kociewski Klub Regionalny?

  • Nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną.
  • Działamy dla Miasta Tczewa i Powiatu Tczewskiego - naszej małej Ojczyzny.
  • Promujemy ludzi, którzy cieszą się szacunkiem i działają na rzecz lokalnej społeczności.

Kandydaci

Rada Powiatu • Okręg wyborczy 1 • Lista 11

Tczew - osiedla: Staszica, Zatorze, Stare Miasto, Czyżykowo, Za Parkiem, Bema, Górki, Kolejarz

Rada Powiatu • Okręg wyborczy 2 • Lista 11

Tczew - osiedla: Garnuszewskietgo, Nowe Miasto, Prątnica, Bajkowe Piotrowo, Suchostrzygi

Pełna lista kandydatów z Okręgu 2:

  1. Jolanta Jank
  2. Ewa Wojdyło-Paluszkiewicz
  3. Julita Jakubowska
  4. Roman Żygowski-Arski
  5. Robert Karnowski
  6. Irena Kolasa
  7. Wiesław Zieliński
  8. Katarzyna Arczewska
  9. Czesław Płocharczyk
  10. Sławomir Ciewiertnia
  11. Janusz Zieliński
  12. Mariusz Portjanko

Rada Powiatu • Okręg wyborczy 3 • Lista 11

Gniew, Morzeszczyn

Rada Powiatu • Okręg wyborczy 4 • Lista 11

Pelplin

Pełna lista kandydatów z Okręgu 4:

  1. Andrzej Stanuch
  2. Renata Raczyńska
  3. Józef Wasiuk
  4. Joanna Żuraw
  5. Tomasz Czerwiński

Rada Powiatu • Okręg wyborczy 5 • Lista 11

Gmina Tczew, Subkowy

Pełna lista kandydatów z Okręgu 5:

  1. Stefan Kata
  2. Emilia Rzeniecka
  3. Jerzy Murzydło
  4. Edmund Szczepański
  5. Łucja Topolska
  6. Andrzej Olech
  7. Józefa Marczuk
  8. Tadeusz Plichta

Rada Miasta • Lista 15

Pełna lista kandydatów do Rady Miasta:

Rada Gminy

Pełna lista kandydatów do Rady Gminy:

  • Ireneusz Stawicki, Tczew, okręg 6
  • Ryszard Rogaczewski, Pelplin, okręg 1
  • Tomasz Zaborowski, Pelplin, okręg 2
  • Mirosław Chyła, Pelplin, okręg 3
  • Jacek Poklękowski, Pelplin, okręg 4
  • Kazimierz Libiszewski, Pelplin, okręg 5
  • Rufin Wysocki, Pelplin, okręg 6
  • Mirosława Wolfahrt, Pelplin, okręg 8
  • Ryszard Borys, Pelplin, okręg 9
  • Łukasz Chmielecki, Pelplin, okręg 10
  • Zbigniew Kluczewski, Pelplin, okręg 11
  • Jan Krajnik, Pelplin, okręg 12
  • Bernadeta Wiązowska, Pelplin, okręg 13
  • Bogdan Grzywacz, Pelplin, okręg 14
  • Beata Kwiatkowska, Pelplin, okręg 15

Rejestr wpłat

Rejestr wpłat od osób fizycznych na rzecz komitetu wyborczego kwot o wartości przekraczającej łącznie od jednej osoby fizycznej kwotę minimalnego wynagrodzenia za pracę.

Lp. Data wpisu Data wpłaty Imię (imiona) Nazwisko Miejscowość zamieszkania Kwota wpłaty Łączna kwota wpłat Dodatkowe informacje
1 2014-10-20
2014-11-17
2014-11-17
2014-11-21
2014-11-26
2014-10-14
2014-11-12
2014-11-14
2014-11-21
2014-11-26
Tadeusz Błędzki Rożental 2000 zł
500 zł
200 zł
2000 zł
3400 zł
2000 zł
2500 zł
2700 zł
4700 zł
8100 zł
-

Rejestr wpłat do pobrania - format PDF

Rejestr kredytów

Brak wpisów w rejestrze kredytów.

Kontakt

Odpowiemy na wszystkie pytania.

Komitet Wyborczy Wyborców
Kociewski Klub Regionalny

ul. Sambora 10/1
83-110 Tczew

Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, zarządzone na dzień 16 listopada 2014r.

Pełnomocnik Wyborczy:
Anita Piepiórka

Pełnomocnik Finansowy:
Kamila Janaszek